ACUN ILICALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACUN ILICALI

ACUN MEDYA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yapılan bir araştırmaya göre herkes Acun olmak istiyor

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

yapılan bir araştırmaya göre herkes Acun olmak istiyor Empty
MesajKonu: yapılan bir araştırmaya göre herkes Acun olmak istiyor   yapılan bir araştırmaya göre herkes Acun olmak istiyor Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 6:35 pm

Öncelikle şunu sormak istiyorum yapılan bir üniversite araştırmasına göre herkes Acun olmak istiyor ,buna ne diyorsun?

Bu benim açımdan gurur verici bir olay gençlerimiz sonuç itibariyle derslerden çok yorulmuşlarki böyle bir şey istiyorlar.Herkesin böyle bir ideali olabilir.Mesela ben futbol oynamayı seviyorum bu yüzden futbolcu olmak isteyebilirim.Demek ki insanlarda gezmeyi sevdiği için Acun olmak istiyor bu gayet normal bir şey.İnşallah herkes Acun olur.

Şu anda televizyonda yayınlanan Fear Factor programınız var.Acun Firarda devam ediyor mu ?

Acun Firarda devam ediyor fakat eylül ayında bitirmeyi düşünüyoruz.

Peki,Feridun’u görecek miyiz?

Feridun’u göremeyeceğiz.Sonuç olarak bizim programın formatında onu göstermemek var.Orda bir espri var.Görünmeyen bir adam,görünmeyen bir karakter o yüzden göstermeyeceğiz.Değişik,ilginç biri ama dediğim gibi televizyonda gözükmesi gerekmeyen bir kişi.Bazı insan televizyonda gözükmeli,bazısı gözükmemelidir.

Acun Firarda bitiyor,Fear Factor gösterimde ve yakında Survivor başlıyor.

Evet,Fear Factor’un 10 bölümlük çekimleri tamamlandı ve şu anda gösterilmeyen 2 bölümü kaldı.Şimdi 55 gün yurttan uzakta olacağım.

55 gün Panamaya Survivor’ı çekmeye gidiyoruz.8 Türk ve 8 Yunanlıyı bir adaya atacağız ve birinci olana 400 milyar vereceğiz.Ağustosta Türkiye’ye döneceğiz ondan sonra eylül’de Arjantin’e gidip tekrar Fear Factor’u çekeceğiz.Bir buçuk ayda orda kalacağım.Bu sefer 13 bölüm çekmeyi düşünüyoruz.

Başınızdan 2 tane motosiklet kazası geçtiği doğru mu?

Evet,o da şanssızlık.Bir tanesi Bağdat Caddesinde oldu,onda araba çarptı.Ben 2 gün sonra uyandım yanımdaki arkadaşım ise vefat etti.Diğer kazada otobanda oldu,motosiklet ikiye bölündü ondanda sağ çıkmayı başardım.Biliyorsunuz çekirge 2 kere sıçradı üçüncüde ne olur artık bilmiyorum.

Allah korusun da siz rahat bir insansınız galiba..

Doğru ben biraz rahatımdır.Nasıl söyleyeyim?En sevdiğiniz insan kimdir?Annenizle babanızdır.Ben annemle babamı trafik kazasında kaybetmiş bir insanım.Sonuç olarak böyle kalkıp da dünyayı takacağım bir sebep yok.Şaşıracağım bir olay pek kalmadı.

Aslında yaratılıştan da bir rahatlık var.Kadıköy Anadolu Lisesinde okurken on dersin dokuzundan kaldım daha fazla kalacak ders kalmadı.Beden dersinden bile kaldım.Hocaya ne soracaksınız dedim düz koşmaya başla dedi.Ben koşarken isteksizsin beş dedi.Dört verse kalacağım.Tek geçtiğim ders müzikti o da hoca Erzurumluydu bende Erzurumluyum diye geçirdi.

Peki,bende Erzurumluyum ne olacak şimdi?

Ne güzel o zaman ne istersen yaparız artık.

Teşekkür ederim,sizin gösterinizin başlamasına da az kaldı son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı ?

Son olarak şunu söyleyeceğim;benim için ünlü olmak ünsüz olmak çok önemli şeyler değil.Mühim olan insanın huzurlu olması ve gerçekten mutlu olmasıdır.İnsan huzurlu olduktan sonra her şeyle mutlu olabilir.Bana göre mutluluğun kaynağı para değildir.Para olduğu zaman mutluluktan da taviz vermek gerekebilir.Anlayacağınız çok zengin olmak da çok meşhur olmak da iyi bir şey değil.
https://acunmedya.yetkin-forum.com

yapılan bir araştırmaya göre herkes Acun olmak istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acun Ilıcalı, bir trafik kazasında anne babasını kaybetti
» TEBRİKLER ACUN ILICALI
» Acun’u gölgede bırakan kız
» Acun ılıcalı kendini anlatıyor
» İşte Acun'un İkna Edemediği O İki Ünlü İsim