ACUN ILICALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACUN ILICALI

ACUN MEDYA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

acun'a tehdit

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

acun'a tehdit Empty
MesajKonu: acun'a tehdit   acun'a tehdit Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 6:47 pm

Acun'u Severim. Bu Vahşi Reyting Ormanında 'Kendi Gibi Kalabilmiş' Ender İsimlerdendir. Samimiyetine, İçtenliğine de Çok İnanırım. Geçenlerde Yine Konuştuk.

ACUN'U SEVERİM. BU VAHŞİ REYTİNG ORMANINDA 'KENDİ GİBİ KALABİLMİŞ' ENDER İSİMLERDENDİR. SAMİMİYETİNE, İÇTENLİĞİNE DE ÇOK İNANIRIM. GEÇENLERDE YİNE KONUŞTUK.
'Ben Var mısın Yok musun'daki şakaları reytingi yükseltmek için yapmıyorum. Dünya yıldızlarını bu programa getirmemin nedeni de, düştüğü iddia edilen reytingleri yükseltme kaygısından değil. Zaten program ekim ayında tam 8 kez birinci oldu, daha ne olsun?' dedi.

Acun'u az çok tanırım. Kimse ona istemediği, zevk almadığı bir programı sırf 'para için' yaptıramaz. Acun yaptığı her işi önce 'kendisine' beğendirmek ister. Meğer Var mısın Yok musun'u daha reytingleri düşmeden rutin halinden kurtarmaya çalışıyormuş. Ülkühan'a yaptığı şaka, Christina Aguilera'dan sonra Adriana Lima'yı konuk edecek olması da, stüdyodayken kendi programından daha çok keyif almak içinmiş. İnanırım... Bu arada bir de son dakika haberi:

Adamın biri günlerdir Acun'u arayıp, duruyormuş. Diyormuş ki, 'Seni öldürmem için bana çok büyük para verdiler. Ama ben vicdanımın sesini dinleyip, vazgeçtim...' Acun, işi şakaya vurdu:

'Adriana Lima'yı programda görmeden ölmeyeyim bari' deyip, kahkahayı koyuverdi. Ama ben durumu o kadar hafife almamasını önerdim. Zira memleket psikopat kaynıyor. Sevgili Acun hemen Emniyet Müdürü'nü arayıp, ihbarda bulundu.
https://acunmedya.yetkin-forum.com

acun'a tehdit
1 sayfadaki 1 sayfası