ACUN ILICALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ACUN ILICALI

ACUN MEDYA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acun’u gölgede bırakan kız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Acun’u gölgede bırakan kız Empty
MesajKonu: Acun’u gölgede bırakan kız   Acun’u gölgede bırakan kız Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 6:34 pm

Tanem Sivar, ‘Acun Firarda’ programına bu sene dahil oldu ve yıllardır dünyayı dolaşarak birçok insanı kıskandıran Acun Ilıcalı’nın yeni yol arkadaşı oldu. Amerika’da senaryo eğitimi alan Sivar, bu programda çalışmaya başladığı için çok şanslı olduğunu düşünüyor.

Öncelikle kendinden bahsedebilir misin?
25 yaşındayım. Amerika’da doğdum, annem ve babam ayrılınca altı yaşındayken Türkiye’de döndük. Liseyi burada bitirdikten sonra üniversite için San Diego’ya gittim. Ana branşım iletişim sistemleri, yan branşım televizyon ve sinema tarihiydi. Aynı zamanda senaryo üzerine de eğitim aldım. Okulum bitirip geçen Haziran’da Türkiye’ye döndüm.

Acun Ilıcalı’yla yolun nasıl kesişti?
Benim aklımın ucunda kamera önü kesinlikle yoktu, hep senaryo üzerine bir şeyler yapmayı düşünüyordum. Acun’la ortak bir arkadaşımıza iş aradığımı söylemiştim. Amerika’dan dönünce Bodrum’da yaşayan annemi görmeye gittim, İstanbul’a dönmeme iki gün kala aradı ve bana iş bulduğunu söyledi. Ben o zaman ‘Acun Firarda’ hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Kamera arkasında bir şey yapacağım diye düşünüp Bodrum’dan döndüm ve uçaktan iner inmez Acun’la görüşmeye gittim. Acun’un birkaç adayı daha vardı.

Manken Tuğçe Kazaz’ın da adı geçiyordu...
Evet, sanırım o olacaktı ama evlendiği için olmadı. Benim kısmetimmiş. O gün Acun’la tanıştık ve bana ‘Yarın deneme çekimi yapar mısın’ dedi. Stüdyoya gittim, bana bir mikrofon ve kameraman vereceğini söyledi, ‘Levent’te Sevgi Parkı’na git ve parkı anlat’ dedi. Benim hayatımdaki tek kamera tecrübem annemin beni diploma alırken çekmesi! Gittim, parkı anlattım. Saçmaladım kendimce, ama kendimle dalga geçebilmem ve rahatlığım etkili oldu sanırım. Acun beni iki gün sonra Güney Fransa’ya deneme çekimine yolladı.

Ve sonra program çekimleri başladı. Şimdiye kadar nerelere gittiniz?
Belize, Kosta Rika, Guatamala, Honduras, El Salvador, Nice, Cannes, Ukrayna, Miami, New York. Ben de yavaş yavaş alışmaya başladım.

Bu işin en çok hangi yönleri sana keyif veriyor?
Ekip o kadar tatlı ki, çalışırken çok büyük keyif alıyorsunuz. Kamera kapalıyken sohbet edebileceğim insanların olması çok güzel. Tabii ki gezmek de... Hiç aklıma gelmeyecek ülkelere gittim.

Sokakta hiç tanımadığın insanlarla konuşurken zorlanıyor musun?
Hiç zorlanmıyorum.

İkimiz de Doğalız

Acun Ilıcalı’ya özenlerin sayısı bir hayli fazla. Programa dahil olunca sana da özenenler olmuştur herhalde...
Kız-erkek kime söylesem bana Acun’un yerinde olmak istediklerini söylüyorlar. Arkadaşlarım bana da ‘Ne kadar şanslısın’ demeye başladı. Bir anda bu işin içine girince bunu hemen anlayamadım. Türkiye’de değildik çoğunlukla ve programı seyredememiştim. Şimdi oturup düşününce ne kadar şanslı olduğumu daha iyi anlıyorum. O anda koşturmadan kavrayamamıştım.

Programda Acun Ilıcalı’ya tatlı tatlı atışıyorsunuz...
Evet ve onların hepsi ciddi. Zaten yabancılara Türkçe öğretmeye çalıştığımız yarışma en sevdiğim bölüm ve kesinlikle haksızlık olduğuna inanıyorum!

Peki sana göre Acun Ilıcalı’yla hangi yönleriniz benziyor?
İkimizin de ‘Ay, rezil oldum’ derdimiz yok. Kendimiziz, kendimize güvendiğimiz için onu yansıtmaktan çekinmiyoruz. İkimiz de doğalız.

Partilerde nasıl geçiyor zaman?
Partilere çok fazla gitmiyorum, daha yeni olduğum için partilerde biraz stres oluyorum.

Acun Ilıcalı’nın güzel kızlarla sohbetleri meşhurdur. Sen de yakışıklı erkeklerle mi sohbet ediyorsun çoğunlukla?
İnsan galiba kamera karşısında hoş biriyle sohbet etmek istiyor. Kız ya da erkek kameraya hoş gözüksün diyorsun. Ben de Acun gibi daha çok güzel kızlarla sohbet ediyorum.

Yakışıklı erkeklerle sohbetlere biraz daha alıştıktan sonra başlarsın belki...
Belki!

‘Şuraya da gitsek keşke’ dediğin yerler var mı?
Çin’e çok gitmek istiyorum. Bir de Avustralya’ya.

“Çok Şanslı Olduğumun Farkındayım”
Ben yapı olarak insanlar ne düşünecek, rezil olacağım demeyen birisiyim. İçimden ne gelirse yaparım. Programı izleyen arkadaşlarım da ‘Aynı bizimle konuşuyor gibisin’ diyorlar. Zaten istesem de oyunculuk yapamam. Biri bana ‘Şöyle yap’ dediği zaman yapamıyorum. Ama Acun kendim olmama müsaade ettiği için çok rahat olabiliyorum. Acun çok iyi kalpli bir insan. Ailesine, arkadaşlarına ve çalışanlarına karşı çok hassas. Bir de bana çok güvendiğini biliyorum, o yüzden kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Çok şanslı olduğumu farkındayım. Bir gün bambaşka bir iş bile yapsam fotoğraflarla, anılarla benimle yaşayacak bir şey.
https://acunmedya.yetkin-forum.com

Acun’u gölgede bırakan kız
1 sayfadaki 1 sayfası